Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim


Idź do treści

Rok 2010/2011

Archiwum


SZANOWNI PAŃSTWO

R E K R U T A C J A

28 maja 2011 r.

Poniżej zamieszczamy listę kandytatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. - badanie przydatności na rok szkolny 2011/2012


Czytaj dalej...


Serdecznie zapraszamy



SZANOWNI PAŃSTWO

poniżej zamieszczamy listę laureatów

IX Ogólnopolskiego Festiwalu Klarnetowego

w formacie .pdf


L A U R E A C I
Czytaj dalej...


Serdecznie zapraszamy



Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego

zaprasza na


IX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KLARNETOWY

Piotrków Trybunalski

10 - 14 maja 2011 r

Szanowni Państwo!

w związku z przygotowaniami do dziewiątej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Klarnetowego zamieszczamy Regulamin Konkursu wraz z Kartą Zgłoszenia Uczestnika Konkursu, Program ramowy i Kolejność przesłuchań w formacie MS Word do wydrukowania, które można pobraćąc linki poniżej :

IX FESTIWAL KLARNETOWY - REGULAMIN

PROGRAM RAMOWY

KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ

Serdecznie zapraszamy





Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego

zaprasza na

XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIANISTYCZNY

SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA

Piotrków Trybunalski

8 kwietnia 2011 r.

ORGANIZATORZY:
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Tryb.
ORGANIZACJA KONKURSU:
konkurs odbędzie się w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
Piotrkowie Tryb w dniu 8 kwietnia 2011 r.
zgłoszenia udziału w konkursie należy przesłać do dnia 15 marca 2011 r.
na adres:

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
ul. Pasaż K. Rudowskiego 4,97-300 Piotrków Tryb.
tel/fax /44/ 647-19-05
e-mail: psm.piotrkowtryb@neostrada.pl


KARTA ZGŁOSZENIA DO POBRANIA


wpisowe wynosi 40 zł od uczestnika, płatne w dniu konkursu w sekretariacie szkoły

CELE KONKURSU:
przegląd dorobku artystycznego dzieci i młodzieży w zakresie sztuki
wykonawczej
upowszechnianie nowych wartościowych pozycji repertuarowych
wymiana doświadczeń oraz integracja młodzieży pianistycznej i pedagogów

REGULAMIN KONKURSU:
W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół muzycznych I stopnia z następujących miast: Bełchatów, Końskie, Opoczno, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski

Konkurs przeprowadzany jest w czterech grupach:
grupa I:klasa III cyklu sześcioletniego i klasa I cyklu czteroletniego
grupa II :klasa IV cyklu sześcioletniego i klasa II cyklu czteroletniego
grupa III :klasa V cyklu sześcioletniego i klasa III cyklu czteroletniego
grupa IV :klasa VI cyklu sześcioletniego i klasa IV cyklu czteroletniego

Przebieg konkursu jest jednoetapowy.
Na program obowiązujący uczestników wszystkich kategorii składają się dwa skontrastowane pod względem tempa i charakteru utwory wybrane z dowolnych działów programu nauczania dla danej klasy.

Uczestników poszczególnych kategorii obowiązują limity czasu prezentacji konkursowych:
grupa I:do 5 minut
grupa II i III :do 7 minut
grupa IV :do 8 minut

W doborze repertuaru należy kierować się wymaganiami określonymi w programie nauczania dla danej klasy lub klasy programowo wyższej (wybór utworów przewidzianych dla klas niższych nie jest dozwolony).
Cały program należy wykonać z pamięci.
Występy uczestników oceni komisja powołana przez organizatorów.
Decyzje komisji są ostateczne i niepodważalne.
Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa w konkursie.
Laureaci otrzymają dyplomy laureatów i nagrody.




Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego

SERDECZNIE ZAPRASZA NA
KONCERT

w czwartek, 10 lutego 2011 o godz. 17.00



w wykonaniu artysty z Ukrainy

Romana Łopatyńskiego – fortepian


z towarzyszeniem

Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej


pod dyrekcją

Adama Kozłowskiego
absolwenta PSM I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim


W programie:

·Camille Saint – Saëns – Karnawałzwierząt
·I Koncert fortepianowy e – moll op.11


Koncert odbędzie się w sali koncertowej PSM I i II st.


Serdecznie zapraszamy


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego

SERDECZNIE ZAPRASZA NA
W i e c z ó r Ko l ę d

w środę, 12 stycznia 2011 o godz. 17.00

który odbędzie się

w Akademickim Kościele Panien Dominikanek
ul. Rycerska 3
Piotrków Trybunalski

wykonawcy :

Chór PSM I i II st.
oraz
Szkolna Orkiestra Smyczkowa

Serdecznie zapraszamy



Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego

SERDECZNIE ZAPRASZA NA
W i e c z ó r Ko l ę d

w poniedziałek, 20 grudnia 2010 o godz. 17.00
wykonawcy :

Chór PSM I i II st.
oraz
Szkolna Orkiestra Smyczkowa

Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w duszy wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

życzy:

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Administracja
PSM I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim



Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego
zaprasza na

I Wojewódzkie Konfrontacje Zespołów Kameralnych

Szkół Muzycznych


pod Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego


Piotrków Trybunalski

19 – 20 listopada 2010

Szanowni Państwo!
poniżej zamieszczamy regulamin i kolejność przesłuchań I Wojewódzkich Konfrontacji Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych w formacie MS Word do wydrukowania, które można pobraćąc linki poniżej :

REGULAMIN KONFRONTACJI

KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ

Serdecznie zapraszamy



Piotrkowskie Towarzystwo Muzyczne im. F. Lessla
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA
KONCERT
środa, 27 października 2010, godz. 17.00
sala koncertowa PSM I i II st. w Piotrkowie Tryb.

wykonawca :
Wojciech Pyrć
student klasy fortepianu prof. Bronisławy Kawalli - Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie


W programie utwory :
I. J. Paderewskiego, S. Bacha, F. Liszta, J. Brahmsa

środa, 27 października 2010r., godz. 17.00
sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st.
Piotrków Tryb., ul. Pasaż K. Rudowskiego 4
wstęp wolny



Przydział uczniów do
Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st.
na rok szkolny 2010/2011

Sławomir Biernacki – gitara

1. Cybula Seweryn
2. Gąsior Justyna
3. Kapuściarek Igor
4. Krześniak Katarzyna
5. Kuśmierczyk Damian
6. Meckier Justyna
7. Mucha Jakub
8. Skrzypczyk Oliwia
9. Sznajder Julia
10. Uniszewski Piotr
11. Wężyk Marta
12. Ziomek Martyna

Mirosław Drożdżowski – gitara

1. Burda Wiktoria
2. Filipek Gabriel
3. Hucał Mikołaj
4. Krawczyk Maja
5. Lasek Karol
6. Nowacki Szymon
7. Słodka Angelika
8. Stawski Kacper
9. Soboński Kamil
10. Strukiel-Piotrowski Oskar
11. Wojtysiak Krzysztof
12. Zając Tymoteusz

Marek Urbański – gitara

1. Dutkiewicz Justyna
2. Brzezińska Magdalena
3. Dąbrowska Aneta
4. Krasoń Angelika
5. Łągwa Bartosz
6. Polinceusz Izabela
7. Stemplewski Mateusz
8. Żak Marek
9. Żak Jacek

Daniel Baranowski – akordeon

1. Dróżdż Dawid
2. Dybała Julia
3. Kępska Martyna
4. Malicka Angelika
5. Pawlak Milena
6. Ściebior Paweł

Wojciech Jędrzejec – akordeon

1. Binkowski Jan
2. Błaszczyk Kacper
3. Czajkowski Daniel
4. Kacprzykowska Justyna
5. Kukulski Michał
6. Masiarek Karol
7. Meszczyk Dominik
8. Pielużek Adam
9. Pietrzczyk Przemysław
10. Snopek Franciszek
11. Sudra Sebastian
12. Święconek Marcin
13. Warchulska Klaudia

Marcin Snokowskiakordeon

1. Blonka Radosław
2. Kołodziejczyk Karol
3. Krawiec Łukasz
4. Lewińska Karolina
5. Masiarek Aleksandra
6. Pałyska Paweł
7. Michalski Mateusz

Jerzy Patora – klarnet

1. Błaszczyk Szymon
2. Domagała Michał
3. Dudkiewicz Andrzej
4. Gibała Piotr
5. Rycerz Aleksander
6. Szymczyk Adrianna
7. Żak Bartosz
8. Żuber Izabela

Henryk Dłubak – klarnet, saksofon

1. Pałubska Paulina
2. Cieślak Mateusz
3. Domaradzka Marta
4. Dorożyński Dawid
5. Filipek Paweł
6. Grzybowska Anna
7. Hofmann Nina
8. Kiełtyk Milena
9. Koszacka Sylwia
10. Pielużek Bartosz
11. Rycerz Aleksandra

Anna Wilczyńska – flet

1. Baranek Wiktoria
2. Chojniak Alicja
3. Chruścik Kinga
4. Cuper Katarzyna
5. Goska Klaudia
6. Krześlak Joanna
7. Legiędź Agnieszka
8. Nowak Weronika
9. Orłowska Klaudia
10. Pisarek Dominika
11. Rejmicz Aleksandra
12. Sędkowska Olga
13. Starościc Julia
14. Sudra Aneta

Urszula Kaźmierczak – flet

1. Fijałkowska Joanna
2. Górka Weronika
3. Jonczyk Alicja
4. Leśniewska Milena
5. Słojewska Katarzyna
6. Zając Miriam
7. Zdziechowska Anna

Jolanta Podgórska – flet

1. Grelowski Piotr
2. Sobońska Katarzyna
3. Sojka Agnieszka

Marek Podgórski – flet

Kacprzykowska Milena

Ewelina Zawiślak – flet

Piesik Justyna

Tomasz Guz – skrzypce, altówka

1. Bykowska Aleksandra
2. Dyła Edyta
3. Kaźmierczak Angelina
4. Kaźmierczak Weronika
5. Pastuszyński Aleksander
6. Pietruszka Oliwia
7. Urbaniak Karolina
8. Wiernicka Paulina

Ewa Izydorczyk- Grzelak – skrzypce

1. Heinzel Julia
2. Jarszak Sylwia
3. Kafar Julia
4. Karpińska Maria
5. Korzeniowska Katarzyna
6. Kuźnicka Antonina
7. Majewska Maria
8. Podlecka Justyna
9. Roksela Agnieszka
10. Rozwodowicz Apolonia
11. Snokowska Zuzanna

Rafał Wieczorek – skrzypce

1. Bujakowska Kinga
2. Chmielewska Izabela
3. Kot Alicja
4. Krasoń Marta
5. Kuśmierski Patryk
6. Plich Paulina
7. Ruciński Szymon
8. Słodkowicz Julia
9. Zatorska Martyna
10. Wróbel Wiktoria
11. Wojciechowska Aleksandra
12. Wojciechowska Katarzyna
13. Winiarski Stanisław

Małgorzata Patorczyk – skrzypce

1. Filipczak Natalia
2. Jędrzejec Oliwia
3. Kulbat Alicja
4. Mosiewicz Alicja
5. Motylińska Ewa
6. Rataj Magdalena
7. Roszuk Sylwia
8. Sass Adrianna
9. Sokalska Weronika
10. Stępień Julia
11. Sudra Martyna

Robert Fenderwiolonczela

1. Dębny Adam
2. Jędrzejec Adam
3. Jadczyk Piotr
4. Koczwarska Justyna
5. Koszacka Marta
6. Krawczyk Milena
7. Krawczyk Anita
8. Pruszczyk Bartłomiej

Jan Płusa - kontrabas


1. Gliwa Jakub
2. Łągwa Paweł
3. Karpik Katarzyna
4. Sobutkowski Szymon
5. Toma Piotr

Ewa Kamińska - fortepian główny

1. Gniewaszewska Weronika
2. Kafarska Nina
3. Łuczak Kornel
4. Ścieszko Ernest
5. Krasowiak Jakub

Renata Bidler fortepian główny

1. Dębna Weronika
2. Karpińska Patrycja
3. Kelm Wiktoria
4. Kowalewska Justyna
5. Krawczyk Mateusz
6. Pielużek Alicja
7. Pielużek Piotr
8. Wilczkowska Stanisława
9. Żydel Sebastian

Baranowska Grażyna –fortepian główny

1. Kisiel Aneta
2. Klass Adrianna
3. Krasoń Arkadiusz
4. Mielczarek Zuzanna
5. Pełka Anna
6. Przybyła Milena
7. Sypniewski Marcel
8. Toma Aleksander
9. Toma Jan
10. Wychowałek Gabriela

Baranowska Grażyna –fortepian dodatkowy

1. Burda Wiktoria
2. Chojniak Alicja
3. Chmielewska Izabela
4. Domagała Michał
5. Górka Weronika
6. Hucał Mikołaj
7. Motylińska Ewa
8. Pietrzczyk Przemysław
9. Święconek Marcin
10. Wróbel Wiktoria
11. Ziomek Martyna

Szewczyk Kamillafortepian główny

1. Balcerzyk Natalia
2. Kociniak Jan - Maciej
3. Kowalska Marcelina
4. Kwiatkowska Julia
5. Mękarska Martyna
6. Rybicki Piotr
7. Siatkowska Julia
8. Tarnowska Marlena
9. Wnuk Piotr

Szewczyk Kamillafortepian obowiązkowy

1. Jadczyk Piotr
2. Piesik Justyna
3. Toma Piotr
4. Strukiel - Piotrowski Oskar

Artur Mowczanfortepian główny

1. Bakalarz Majka
2. Kowalewski Wiktor
3. Olszewski Maciej
4. Przewoźnik Agata
5. Przewoźnik Szymon
6. Walicka Julia
7. Wójcik Aleksandra
8. Zawada Laura

Artur Mowczanfortepian dodatkowy

1. Binkowski Jan
2. Dutkiewicz Andrzej
3. Filipczak Natalia
4. Gliwa Jakub
5. Goska Klaudia
6. Kukulski Michał
7. Orłowska Klaudia
8. Podlecka Justyna
9. Roszuk Sylwia
10. Snopek Franciszek
11. Sobutkowski Szymon
12. Sudra Sebastian
13. Wojciechowska Aleksandra
14. Wojciechowska Katarzyna

Anna Juszczakfortepian główny

1. Brzózkiewicz Maja
2. Ćwiek Kinga
3. Krystoń Marta
4. Maciejczyk Justyna

Magdalena Lechowskafortepian główny

1. Sobczyk Agata
2. Miastkowska Anna
3. Malec Mateusz
4. Niewiadomska Nina
5. Gucio Magdalena

Magdalena Lechowskafortepian dodatkowy

1. Rejmicz Aleksandra
2. Sędkowska Olga
3. Słojewska Katarzyna
4. Jonczyk Alicja
5. Majewska Maria

Magdalena Lechowskafortepian obowiązkowy

1. Zatorska Martyna
2. Krasoń Marta
3. Krawczyk Milena
4. Pielużek Adam

Anastazja Wiczkowskafortepian główny

1. Goska Natalia
2. Jaskółowska Karolina
3. Jaskółowska Katarzyna
4. Nowak Kacper
5. Krawiec Wojciech

Anastazja Wiczkowskafortepian dodatkowy

1. Koszacka Marta

Anastazja Wiczkowskafortepian obowiązkowy

1. Urbaniak Karolina
2. Koczwarska Justyna
3. Koszacka Sylwia
4. Kaźmierczak Weronika
5. Kuśmierczyk Damian
6. Łągwa Paweł

Małgorzata Baurfortepian obowiązkowy

1. Domaradzka Marta
2. Drożyński Dawid
3. Dyła Edyta
4. Grelowski Piotr
5. Grzybowska Anna
6. Hofmann Nina
7. Kacprzykowska Milena
8. Kiełtyk Milena
9. Plich Paulina
10. Stawski Kacper
11. Synowiec Wiktor
12. Ściebior Paweł
13. Uniszewski Piotr
14. Wiernicka Paulina

Małgorzata Baurfortepian dodatkowy

Michalski Mateusz

Magdalena Chmielewskafortepian główny

1. Burda Dawid
2. Cecotka Marta
3. Maliszewska Olga
4. Mucha Weronika
5. Fijałkowska Natalia
6. Witczak Tomasz
7. Staśkiewicz Natalia
8. Stawska Maja

Magdalena Chmielewska - fortepian dodatkowy

1. Brzezińska Magdalena
2. Błaszczyk Kacper
3. Dąbrowska Aneta
4. Gąsior Justyna
5. Jarszak Sylwia
6. Jędrzejec Adam
7. Krześniak Katarzyna
8. Masiarek Aleksandra
9. Łągwa Bartosz
10. Rycerz Aleksander
11. Kuźnicka Antonina
12. Żak Jacek

Krystyna Niemiec - Jawis – fortepian główny

1. Kruz Joanna
2. Kosętka Sara
3. Łysoń Magdalena
4. Pączek Magdalena
5. Pączek Maria
6. Rogozińska Aleksandra
7. Rzeźnik Oliwia

Magdalena Kowalczyk perkusja

1. Bilarski Piotr
2. Dołęga Piotr
3. Gątkowski Piotr
4. Kalle Dawid
5. Skrzypczyk Eryk
6. Synowiec Wiktor
7. Walas Hubert


Przydział uczniów do
Społecznego Ogniska Muzycznego
na rok szkolny 2010/2011

Grażyna Baranowska – fortepian

1. Waldemar Łysoń ( I OM )
2. Krasoń Aleksandra ( I OM ) umowa
3. Oliwia Pruba
4. Inez Senderecka

Renata Bidler – fortepian

1. Adam Dębny
2. Kacper Sielski
3. Wojciech Sowa

Magdalena Chmielewska fortepian

1. Oliwia Drogosz
2. Maria Drożdż
3. Jacek Kuźnicki
4. Klaudia Skowrońska
5. Jakub Szadkowski
6. Kajusz Wachnik
7. Izabela Wojtczyk
8. Julian Zaremba

Ewa Mowczan –fortepian

1. Konstancja Binkowska
2. Michał Dawidowicz
3. Aleksandra Łaska
4. Karol Rak
5. Krystian Ritter

Urszula Tarnowska- fortepian

1. Patrycja Gibała
2. Mateusz Sulka
3. Alicja Suchanek
4. Zuzanna Badek
5. Stanisław Wieczorek

Urszula Kaźmierczak – flet

1. Anna Brzezińska
2. Aleksandra Nyga
3. Tomasz Łągwa
4. Aneta Rawicka
5. Julia Kozierowska (I OM) umowa
6. Karolina Opala

Jolanta Podgórska - flet

Stanisława Wilczkowska

Henryk Dłubak – keyboard / saksofon

1. Jakub Janczak / keyboard
2. Patrycja Karpińska / saksofon
3. Marta Pawłowska / saksofon
4. Patrycja Sykus / keyboard
5. Barbara Wójcik / saksofon
6. Łukasz Załoga / saksofon
7. Dariusz Prochoń / saksofon
8. Kordian Dębny / saksofon
9. Michał Jagiełło / saksofon

Wojciech Jędrzejec – akordeon

1. Szymon Leszczyński
2. Tomasz Drozdek

Andrzej Wilczyński – akordeon/keyboard

1. Adrian Kawnik / akordeon
2. Adam Jargan / keyboard
3. Mateusz Kaczmarek / akordeon
4. Michał Reczulski / keyboard
5. Małgorzata Stolarska / keyboard
6. Aleksander Sykus / keyboard
7. Dominik Świstak / akordeon
8. Nowakowski Jakub / keyboard
9. Izabela Juriewicz
10. Sebastian Możdżeń
11. Paula Macioł
12. Łukasz Szamburski
13. Danuta Michalak
14. Danuta Andrzejczak
15. Bruno Michalik

Rafał Wieczorek – skrzypce

1. Filipek Magdalena
2. Zuzanna Haber
3. Aleksandra Głowacka

Małgorzta Patorczyk – skrzypce

1. Karolina Kowalska
2. Monika Cecotka
3. Aleksandra Serwa

Tomasz Guz – skrzypce

1. Natalia Wachnik
2. Sebastian Ślusarczyk

Marek Urbański – gitara

1. Aneta Grabowska
2. Paulina Możdżeń
3. Karina Renkiel
4. Bartosz Kafkowski
5. Katarzyna Kmieć
6. Justyna Kowalewska
7. Katarzyna Nowak ( I OM )
8. Wiktoria Guść
9. Agata Rakowska
10. Jakub Raczyński
11. Jakub Lasota
12. Bartosz Lasota

Magdalena Kowalczyk– perkusja

1. Ziemowit Bobras
2. Weronika Dębna
3. Jan Lauks
4. Krzysztof Mucha
5. Szymon Stalbowski
6. Tymoteusz Walas
7. Karol Możdżeń
8. Joanna Jędrzejewska


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA
PARTNERSKIE MUZYKOWANIE
16 - 19 września 2010

W dniach 16 – 19 września br. Odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim międzynarodowy festiwal muzyczny z cyklu „Partnerskie Muzykowanie”. Wystąpią młodzi artyści z miast partnerskich – tym razem z Kostromy (Rosja), Velenje (Słowenia), Równego (Ukraina), Mikkeli (Finlandia)oczywiście Piotrkowa Trybunalskiego. Tegoroczna edycja festiwalu, nawiązując do przypadającej 200 rocznicy urodzin Fryderyka Chopina, nosi motto„Chopin po partnersku”.
Gościem festiwalu będzie słynna pianistka Bronisława Kawalla – prof. Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie.
Imprezę organizuje Piotrkowskie Towarzystwo Muzyczne im. F. Lessla.
Honorowy patronat nad festiwalem objął Prezydent MiastaChojniak.
Współorganizatorami Partnerskiego Muzykowania są:
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego
Urząd Miasta, Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, Miejski Ośrodek Kultury, EUROPE DIRECT, Stowarzyszenie Przyjaciół Ognisk Artystycznych.
Oprócz muzyki Chopina usłyszeć będzie można wiele ciekawych kompozycji twórców narodowych z krajów naszych gości.





PROGRAM RAMOWY

czwartek, 16 września 2010 godz. 12.00
Gimnazjum nr 4 al. Próchnika 8/12
czwartek, 16 września 2010 godz.17.00
PSM I i II st. /sala koncertowa ul. Pasaż Rudowskiego 4
cz. I – Gość specjalny
Recital fortepianowy: Bronisława Kawalla prof. Uniwersytetu Fr. Chopina w Warszawie
Cz. II – Chopin po partnersku
piątek, 17 września 2010 godz.12.00
I Liceum Ogólnokształcące im B. Chrobrego
ul. M. Kopernika 1
piątek, 17 września 2010 godz.17.00
Regionalne Muzeum ul. Zamkowa 4
sobota, 18 września 2010 godz.18.30
Akademicki Kościół Panien Dominikanek
ul. Rycerska 3
niedziela, 19 września 2010 godz.16.30
Rynek Trybunalski – Koncert finałowy
(w razie niepogody sala MOK )

WSTĘP WOLNY
SERDECZNIE ZAPRASZAMY



Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego
U W A G A !!!
Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011
w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st.
oraz
w Społecznym Ognisku Muzycznym
Środa, 1 września 2010 r. godz. 16.00
Sala koncertowa



REKRUTACJA
DO
PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I st.
im. I. J. Paderewskiego
w Piotrkowie Trybunalskim – rok szkolny 2010/2011


W wyniku przesłuchań, które odbyły się 29 maja 2010 do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia Komisja Rekrutacyjna przyjęła:


Klasa I - cykl sześcioletni


KLASA FORTEPIANU
Pielużek Alicja
Pielużek Piotr
Rogozińska Aleksandra
Nowak Kacper
Pastuszyński Aleksander
Klass Adrianna
Mielczarek Zuzanna
Kowalska Marcelina
Krawiec Wojciech
Tarnowska Marlena
Sypniewski Marcel
Kwiatkowska Julia


KLASA SKRZYPIEC
Stępień Julia
Kulbat Alicja
Mosiewicz Alicja
Kot Alicja
Winiarski Stanisław


KLASA FLETU
Zając Miriam
Nowak Weronika


KLASA AKORDEONU
Pawlak Milena
Malicka Angelika
Czajkowski Daniel
Kacprzykowska Justyna

Krawiec Łukasz


KLASA GITARY
Zając Tymoteusz
Kapuściarek Igor
Filipek Gabriel


KLASA WIOLONCZELI

Pruszczyk Bartłomiej


KLASA KLARNETU

Szymczyk Adrianna


KLASA PERKUSJI
Dołęga Maciej

Klasa I- cykl czteroletni

KLASA KONTRABASU
Karpik Katarzyna


KLASA SAKSOFONU

Rycerz Aleksandra


KLASA

Gibała Piotr


KLASAFLETU
Starościc Julia
Zdziechowska Anna


KLASAPERKUSJI

Bilarski Piotr


KLASASKRZYPIEC
Pietruszka Oliwia
Sudra Martyna


KLASAAKORDEONU
Warchulska Klaudia
Lewińska Karolina

LISTA REZERWOWA
( dotyczy kandydatów do PSM I st., którzy z braku miejsc nie zostali przyjęci )

Cykl „6” – letni

Owczarek Natalia – propozycja nauki gry na fortepianie
Rzeźnik Oliwia – propozycja nauki gry na fortepianie
Przewoźnik Szymon – propozycja nauki gry na fortepianie
Mucha Krzysztof
Aleksandrowicz Julia
Gątkowski Piotr
Hryniszyn Patrycja
Wolska Dominika
Jarosz Kamil
Przewoźnik Agata

Cykl „4” – letni

Meszczyk Dominik
Łoskot Erwin
Kulbat Katarzyna
Kopczyński Konrad
Dębny Kordian
Gołygowska Patrycja
Gibała Patrycja

Pozostałym kandydatom, którzy nie znajdują się na liście przyjętych proponujemy naukę w Społecznym Ognisku Muzycznym


Strona Główna | Aktualności | O szkole | Kadra | Rekrutacja | Kalendarz imprez | Dokumenty | Plany zajęć | Orkiestra smyczkowa | Osiągnięcia Uczniów | Archiwum | Kontakt | Zamówienia publiczne | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego